Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament ne shitje

34650.00 Euro €

Përshkrim

Apartament ndodhet ne piken me turistike te qytetit te Pogradecit ne “Tushemisht”.
Apartamenti eshte 63m2, 1+1,me pllaka te shtruar, dyer t vendosur , tualet t kompletuar.
Me cmim 550€m2. Per detaje me teper ju lutem kontaktoni ne numrin e tel.0699346305.
0675983198.
Faleminderit!
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "