Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament 2+1 qender Elbasan

70.00 Euro €

Përshkrim

Shes nje apartament 2+1 me siperfaqe 100 mq, perbehet nga 2 ballkone 2 banja nje sallon i madhe me 2 dhoma gjumi. Apartamenti ndodhet ne nje strukture te re dhe lluksose ne katin e 5. Ka nje pozicion strategjik ne qender nje pamje te kendeshe dhe relaksuese. Per informazione te metejshe kontaktoni ne 0039 3388851806.Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "