Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shitet Apartament 2+1 Don Bosko

87000.00 Euro €

Përshkrim

Shitet Apartament i ri me Hipoteke, rr don Bosko, pallati Aurora, kati 4 banim, orientimi jug, 2 dhoma, 2 banjo, sallon, guzhine dhe nje ballkon i bollshem, siperfaqia 91.5 m2, cmimi 950 euro/m2. Nr.kontakti355675701113
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "