Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Cift kerkon goce ne tr

100.00 Euro €

Përshkrim

Pershendetje goca! Jemi nje cift 36 dhe 31 shume simpatike, me kulture, te kendshem dhe open mind qe kerkojme nje goce 25-40 vjec te lireshme na bashkohet. Jemi me shume humor, shume diskret dhe teper te kujdeshem. Kenaqesia eshte e perbashket dhe duam te vazhdoje gjate. Nuk kursehemi me dhurata per ta shijuar jeten. Te kontaktojne vetem gocat open mind, bisexuale qe kerkojne aventure me shume dhe shume privaci. Shkruani ne email: [email protected] Faleminderit dhe ju presim! Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "