Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Cift ne tirane kerkon goce

1.00 Euro €

Përshkrim

Pershendetje goca! Cift 36 dhe 31 simpatike, te kendshem dhe open mind qe kerkojme goce 25-40 vjec te lireshme . Jemi humor, shume diskret dhe teper te kujdeshem. Kenaqesia eshte e perbashket dhe duam te vazhdoje gjate. Nuk kursehemi me dhurata per ta shijuar jeten. Te kontaktojne vetem gocat open mind, bisexuale qe kerkojne aventure me shume dhe shume privaci. Email: [email protected] Faleminderit dhe ju presim! Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "