Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Takime tiran

100.00 Euro €
Vajzat kerkojne djem 06/11/2019 1289

Përshkrim

Takime tiran 23vjc per njerz korekt e te sakt jo per halabak e vrksa takime per te kaluar nji or me nji femer te bukur dhe te paster ofrohet vetem sex vaginal me prz..numer contact wacap +33755437549
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "