Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Cift kerkon femer

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Jemi cift te martuar dhe te hapur per mardhenje treshe..kerkojm vajze te rregullt te paster dhe diskrete...ju lutem vetem femrat.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "