Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Mashkull per cifte sekret 100%

1.00 Euro €
cifte 06/11/2019 212

Përshkrim

Per ata cifte qe kerkojne dicka ndryshe dicka te paharueshme sekret 100% korekt serjoz ne gjithcka ne dispozicjonin tuaj momente te nxehta supriza pa fund mos hezitoni Viber watcup +4591103986 nuk do zhgenjeheni ose mail ne [email protected] ju mirpres..
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "