Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Pershendetje nga Loni

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Pershendetje, po lajmrohem me emrin Loni, (emrin e vertet me von). Deshiroj te njoh nje femer te mire, te sinqert, te moralshme dhe mbi te gjitha te respektushme.
Une jam 34 vjeq, jetoj ne Amerik me shtetesi amerikane.
Jam i martuar dhe kam 2 femije, por lidhjes time po i vjen fundi. Deshiroj te njoh nje vajze te sinqert dhe te sjellshme kaq. Me shkruaj nese je e interesuar. Flm
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "