Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj kujdestare per ne Zvicer

1000.00 Dollar US$
Babysitter ,Dado 07/11/2019 418

Përshkrim

Kerkoj te punesoj dado ne zvicer per 3 muaj dhe me mundesi rikthimi 3 muaj disa here. Data e fillimit te punes eshte 1 dhjetori.

Dadoja do te banoj ne shtepi me ne me dhome dhe banjo me vete.
Ushqimi dhe biletat e avionit pagohen nga ne.

Detyrat:
- perkujdesje per nje femije 1 vjec gjate gjithe dites
- perkujdesje per vajzen 9 vjecare kur vjen nga shkolla
- pastrim i shtepise dhe hekurosje
- gatim (kandidatja duhet te dij te gatuaj)

Kandidatja duhet te jete e gatshme per te punuar 6 dite ne jave.

Rroga: 1000 franka zvicerane ne muaj.

Kerkoj dike midis 30 dhe 50 vjec, me eksperience dhe me referenca te punedhenes te meparshem.

Nese jeni te interesuar mund te aplikoni ne adresen e-mail [email protected] duke pershkruar kush jeni dhe eksperiencat tuaja.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "