Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Takim me cifte ose goc Bisex

Kontrolloni me shitësin
cifte 07/11/2019 892

Përshkrim

pershendetje, jemi nje cift serioz, kerkojm nje cift per dicka ndryeshe, ose nje vajze bisex.

per me teper ne [email protected] Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "