Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoi Mami sekret

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Pershendetje jam 33 vj merem me kozmetike jetoj ne Tirane kerkoi lidhje sekrete me nod nje Mami te dije te ruaj sekretin nuk prish pune qyteti sepse kam punen QE udhetoi ne gjdo qytet leje numer 0672121219 vetem sms Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "