Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Mashkull teper sekret per cifte familiar dhe mendjehapur

Kontrolloni me shitësin
cifte 08/11/2019 152

Përshkrim

Jam Ervisi nga Dr 35 vjec jam simpatik i arsimuar merem me biznes gjerat me shkojn mire dhe e shikoj te arsyeshme te njifem me naj cift familiar per gjera te pa harrueshme ju siguroj jam teper sekret per gjithcka me interesojne tja kalojme mire 0695826780 sme duket e arsyeshme te nxjerr penisin ne foto per me shum rreth meje tel ose vvats ap
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "