Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Fiat punto

1600.00 Euro €
Vetura,gjejmakina 10/11/2019 320

Përshkrim

Shitet fiat punto 1.2 benxin sport 16 vl.makina esht me 6+1marsha e erdhur nga italia.e gateshme per cfar do lloj prove nga ana juaj .me letra deri ne shtator 2020
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "