Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

JEPET SHTEPI ME QERA VLORE

12000.00 Lek

Përshkrim

JEPET SHTEPI ME QERA VLORE NE LUNGOMARE. AFER UNIVERSITETIT TE VLORES. SHTEPIA ESHTE E MOBILUAR NE PALLAT TE RI PAJISUR ME ASHENSOR. CEL 0693165379 CEL 0699818940. WHATS APP 0693165379. SHTEPIA JEPET VETEM PER FEMRA. CMIMI 120 MIJE LEKE.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "