Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

AUDI A8 6.3 W12 L

55000.00 Euro €
Vetura,gjejmakina 10/11/2019 94

Përshkrim

+355698471216 Ne gjendje te re, 60mij km te kaluara e sapo ardhur nga zvicra, me 3 televizor, tapiceri lekure origjinale full opcion e pershtatshme per njerez qe e duan luksin. Teper luksoze dhe komode per cdo biznesmen zonja/zoterinj, qe voziten me shofer. Nje makine teper komode. E gatshme per cdo lloj prove. Me targa te zvicres. Perfekte ne cdo aspekt.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "