Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shes Umaze me diamant

500.00 Euro €
Ora e bizhuteri 16/11/2019 56

Përshkrim

Unaze flori i bardhe 18k,peshon 3gr,me gur diamant 0,33carat,cmimi 500€
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "