Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

SHTEPI ME QERA 1 + 1, 80 m2

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Jepet me qera kati i pare i nje vile te re. Dhome e guzhine i mobiluar ne menyre bashkekohore. Vend parkimi.
Rruga Jordan Misja, Rruga e Burgut 313 te stacioni i trenit, prane lavazh 313.
Vlera: 25000 Leke.
Kontakt: 0693861912
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "