Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Okazion ! Nga 42 Shitet per 36.000 € Apartament 2+1 Plazh Durres, i Mobiluar, Me Hipotek te Rregullt

36000.00 Euro €

Përshkrim

Okazion!!! Apartament 2+1 Shitet i Mobiluar per 36000 €. Ka dokumentacion te rregullt hipotekor, Ka planimetri shume te rregullt , Siperfaqja 80 m2,eshte I pajisur me guzhine dhome pritje si dhe dy dhoma gjumi ,ndodhet vetem 50 m nga deti ne plazh iliria Durres, Kati I gjashte me ashensor, uje dhe drita pa nderprerje. Eshte I mobiluar sic tregojne dhe fotot. Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "