Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Erald Bucpapaj

1.00 Euro €

Përshkrim

Kerkoj nje vajze per lidhje serioze ( Nuse ) . Jam 24 vjec me origjine nga TROPOJA dhe Banues me Durres 24 vjet , jam me arsim te mesem , kam nje Pune ,kam nje shtepi nje dhome , kam nje makine time personals , nuk jam I pasur
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "