Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj vajz per seks ne gjithe Kosoven

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Jam nje djale 22 vjec , i pashem , jetoj jasht do vij ne Kosov dhe deshiroj seks me ndonje femer . Nese duhet edhe me pages nuk eshte problem.
Kush ehte e interesuar te me lajmeroj ne numrin e Viberit : +38169638186.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "