Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Vajze ose Mami

falas

Përshkrim

Pershendetje jam nje djale 28 vjec i martuar nga te kerkoj nje vajze ose mami per takime sekrete per qejf ose me pagese te interesuarat tme kontaktojne ne whatsap ose viber ne nr 0677176570 Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "