Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkohet nje vajze

80.00 Lek

Përshkrim

Jam nje djale 28 vjec kerkoj nje vajze per mardhenie kuptohet kundrejt pageses 80 mi lek per me shume mund te shkruani ne what's up 0675598294
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "