Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Cifti kerkon cift serjoz dhe te rregullt

Kontrolloni me shitësin
cifte 02/12/2019 378

Përshkrim

Pershendetje ngushellime per te gjithe viktimat e termetit , jemi nje cift te dashur e theksoj por te dy familjar shume te rregull m 35 f 31 int per nje cift serjoz dhe te rregullt ose nje femer teper sekrete qe I pelqen te jet ne pranine e nje cifti stop gey stop ato qe duan te fls pa pranine e femres e theksoj si per cift dhe femerat vec ato qe e din ca esht qefi
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "