Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Cifti kerkon cift serjoz te rregullt dhe qefli

Kontrolloni me shitësin
cifte 02/12/2019 1167

Përshkrim

Ngushellime te gjithe viktimave te termetit , jemi nje cift te dashur me nj tj por jemi te dy familjar dhe te rregullt int per nje cift serjoz dhe te rregullt ose per nje femer qe ka deshire te jet ne pranine e nje cifti dhe qe I pelqen te bej cmendurira m 35 f 31 stop gey stop pa femren prezent sms vlen vetem per ato qe e din ca esht qefi 0695826780
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "