Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

KERKOJ AKTIV

falas
Djemte kerkojne djem 02/12/2019 3588

Përshkrim

Ckemi! Jam pasiv me trup mesatar dhe me byth te mira. Kerkoj aktiva qe te jen serioz por edhe te kene vend njekohesisht. Mund te leviz ne cdo qytet. Per me shum +355674006161
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "