Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shitet Apartament 2+1+2+ BLK Golem 105 m2 52 000 EUR

52000.00 Euro €

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 siperfaqe 65 m2 dhe garsoniere me sip 40 m2.
Jane te mobiluara plotesisht dhe te gatshem per tu banuar ose per tu dhene me qera per sezonin veror.
Apartamentet ndodhen vetem 200 metra larg detit me nje rezidence banimi e administruar 24/7.
Apartamenti eshte i pajisur me dokumenta te rregullta pronesie.
Afer kompleksit ndodhen disa restorante dhe hotele luksoze si: Premium Hotel, Grand Blue Fafa,Miami 2, Rio Mare .
Apartamentet jane ne te njetin kat dhe mund te perdoren dhe si nje hyrje e vetme , mund te shiten dhe vec e vec.
Disponojne dokumenta te rregullt hipotekor.
​https://jonuzirealestate.al/ Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "