Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

I Nenshtruari per femra

122111.00 Euro €

Përshkrim

Jam 27 vjec,king i paster i gatshem ti nenshtrohem nje femre,nga tirana apo rrethet, duke fut ne pjese dhe lodrat te miat dhe te sajat po pati. Kerkoj perdhunim nga ana e saj. Dhe ciftet nuk perjashtohen. Kerkoj njerez serioz. Faleminderit! Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "