Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Cifti kerkon cift ose Vajze

Kontrolloni me shitësin
cifte 12/01/2020 809

Përshkrim

Jemi nje cift 44 dhe 36 vjec. Te arsimuar dhe simpatike.Kerkojme nje cift ose nje vajze per te kaluar nje nate te bukur argetuese dhe larg rutines se perditshmerise. Jemi cift korrekt dhe shume diskret dhe kerkojme te njejten gje dhe nga te tjeret. Kush eshte i interesuar le te na kontaktoje ne adresen tone te emailit [email protected]
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "