Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Per ty

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Kerkoj nje martese me kontrate me nje person te moshes 38 deri 44,pasi e dua moshatar,te jete i arsimuar ,njeri korrekt dhe jo thjesht te kaloj kohen me fjale,te jete dhe i gjate pasi dua te me pershtatet dhe ne pamje,kush e kupton te shkruaje ,flm
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "