Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Pershendetje

Kontrolloni me shitësin
cifte 13/01/2020 169

Përshkrim

Pershendetje,
Kerkoj nje cift serioz te paster sekret mbi te gjitha per te kaluar momente te bukura, kundrejt pageses.
Mashkull tirane 30 Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "