Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

kerkoj nje vajze ne tirane ta mbaj me lek

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

kerkoj nje vajze ne tirane ta mbaj me lek
jam nje djal qe jetoj jashte kam bisnese ne shqiperi ,dua nje femer ta mbaj me lek mujore , kontaktoni ne wacap +393336474462
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "