Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj njohje me nje vajz

falas
Zemer e vetmuar 13/01/2020 108

Përshkrim

Jam nje djal 29 vjeç nga tr, intelektual dhe shume i kulturuar. Kerkoj njohje me nje vajz deri ne 38 vjeç qe ndihet e vetmuar dhe kerkon nje mik te mire. Kontakt: [email protected]
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "