Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

masazhe relaksuese

Kontrolloni me shitësin
Te ndryshme 14/01/2020 37

Përshkrim

pershendetje. jam ne kerkim te nje zonje ose zonjushe qe ofron masazhe relakuese kundrejt shperblimit. jo domozdoshmerisht me shume se masazhe. 45 vjec Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "