Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj vajz ose mami

1.00 Euro €

Përshkrim

Pershendetje jam 29 vjec kerkoj ndonje femer tja kalojm bukur per disa dite gjithcka eshte e paguar nga mua kush eshte e interesuar mund tme kontaktoje ne nr 00355683422636 ose ne whatsapp ne te njejtin numer...ju mirpres mos ngurroni
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "