Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shtepi Gurie individuale Himare Fshate

200000.00 Euro €

Përshkrim

Objekt me pozicion fantastik Himare fshate
200m2 me oborre te rrethuar me mure Guri.
Munde te realizohen 3 Apartament 2+1 me ballkone die me hyre te veqanta secila.

Investime interesante si individual poashtu per 3 pronaret e ardheshem
Kerkone renovime total.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "