Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Pricemimi me shumicë për të gjithë produktin tonë.

650.00 Euro €
Telefona 18/02/2020 32

Përshkrim

Oferta për Apple iPhone dhe Samsung Galaxy për shitje me shumicë çmimi.

Këtu janë listat e Apple dhe Samsung për shitje më poshtë:

Apple iPhone:

Apple iPhone 11 64 GB kushton 700 €
Apple iPhone 11 128 GB kushton 750 €
Apple iPhone 11 256GB kushton 800 €

Apple iPhone 11 Pro 64 GB kushton 850 €
Apple iPhone 11 Pro 256GB kushton 900 €
Apple iPhone 11 Pro 512GB kushton 950 €

Apple iPhone 11 Pro Max 64 GB kushton 950 €
Apple iPhone 11 Pro Max 256GB kushton 990 €
Apple iPhone 11 Pro Max 512GB kushton 1040 €

Apple iPhone XS Max 512GB kushton 800 €
Apple iPhone XS Max 256GB kushton 750 €
Apple iPhone XS Max 64 GB kushton 700 €

Apple iPhone XS 512GB kushton 700 €
Apple iPhone XS 256GB kushton 650 €
Apple iPhone XS 64GB kushton 600 €

Apple iPhone XR 256GB kushton 600 €
Apple iPhone XR 128GB kushton 550 €
Apple iPhone XR 64 GB kushton 500 €

IPhone iphone x 64GB kushton 530 €
IPhone iphone x 256GB kushton 550 €

Samsung Galaxy:

RAM Samsung Galaxy A51 64 GB 4 GB kushton 300 €
Samsung Galaxy A51 128 GB 4 GB RAM kushton 350 €
Samsung Galaxy A51 128 GB 6 GB RAM kushton 400 €

Samsung Galaxy Xcover FieldPro 32 GB 3 GB RAM kushton 650 €

Samsung Galaxy Xcover Pro 64 GB 4 GB RAM kushton 400 €

Samsung Galaxy A70s 128 GB 8 GB RAM kushton 520 €

Samsung Galaxy A20s 32 GB 3 GB RAM kushton 200 €
Samsung Galaxy A20s 64 GB 4 GB RAM kushton 250 €

Samsung Galaxy M30s 64 GB 4 GB RAM kushton 300 €
Samsung Galaxy M30s 128 GB 6 GB RAM kushton 350 €

Samsung Galaxy Note10 Lite 128 GB 8 GB RAM kushton 450 €

Samsung Galaxy S10 Lite 128 GB 8 GB RAM kushton 550 €

Samsung Galaxy A71 128 GB 6 GB RAM kushton 320 €

Ne shesim të dyja produktin e ri / të përdorur dhe ne ofrojmë të dy pakicë dhe shumicë.


Këtu janë listat e produktit tjetër që ne shesim më poshtë:

Apple iPhone, Samsung Galaxy, LG, Sony Xperia, OnePlus, Google Pixel, NOKIA, Huawei, CAT, HTC, Lenovo, Xiaomi, Videokamera, Kamera, Lente kamerash, Lojtaret Portative, SmartPonët, Tabletat, Tab, Airpods, Apple Mac Mini, LapTop, NoteBook, Msi, PC, Lodra për Foshnje, PlayStation, GoPro, TV, Frigorifer, Kafe, SodaStream, Cisco Switch, MSI GeForce dhe Watch.

Me përvojën tonë, ne jemi shumë të përqendruar në nevojat e klientëve tanë dhe ofrojmë produkt dhe shërbim me cilësi të shkëlqyera.

Shënim: Të gjithë çmimi ynë është në Euro (EUR) dhe Dorllas ($).

P FORR KQURKESA KONTAKTI N ON

E: mail: [email protected]
E: mail: [email protected]
Skype: vtechelectronicseurop77
Emri: Radomil Walczak
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "