Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shesim krevat te perdorur

15000.00 Lek
Mobilje 04/03/2020 15

Përshkrim

Shes krevat plus zgare ne gjendje sh te mire cmimi 15000 leke
Nese merni edhe dyshekun (ne gjendje mjaftueshem mire) cmimi behet 20000 leke.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "