Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Jepet me qera dyqan 100 m2 don bosko tirane

900.00 Euro €
Dyqane 04/03/2020 8

Përshkrim

Pershendetje kam nje dyqan ne tirane don bosko per ta dhen me qera ne rrugen kryesore shum i pershtatshem per cdo lloj biznesi ka gjithsej 100 m2 ambient te brendshem dhe 40 m2 ambient te jashtem me fasad xhami ne dy krahet e saj
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "