Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

SHESIM E BLEJME PRONA

falas

Përshkrim

Kemi pervoje te gjate e te suksesshme, per shitje e blerje pronash. Ne ju garantojme qe te shisni me shtrejt pronen tuaj dhe te bleni me lire, pronen qe ju kerkoni per ta blere. Na co sms ne nr 0688798068
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "