Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Ambjente per pune

Kontrolloni me shitësin
Oferta 04/03/2020 21

Përshkrim

Ne durres ambjente 200 m siperfaqe te ndara ne vete dhe te pershtatshme per butik , imobilare , parukeri estetik e thonjsh kerkoj bashkpuntore serjoze ambjentet Jan te pershtatshme dimer vere dhe per cdo lloj biznesi 0695826780
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "