Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj te punesohem si kujdestare femijesh/punetore shtepie.

1000.00 Dollar US$
Babysitter ,Dado 06/03/2020 89

Përshkrim

Kerkoj te punesohem si kujdestare femijesh/punetore shtepie jashte shqiperie.
Kam esperienza me femijet..kam punuar 2 vite ne mesimdhenie.
Kam studiuar psikologji...Kam aftesi te mira kokunikuese . Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "