Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shtepi Plazhi Durres-Golem

falas
Shtepi per pushime 30/04/2018 106

Përshkrim

Apartament i madh 75 metra katrore.Ndodhet ne katin e dyte te nje kompleks larg 150 metra nga deti. Kompleksi ndodhet ne Golem (Miami Beach), eshte i rrethuar, permban roje dhe vend per makine.
Permban te gjitha kushtet, mobilje te reja dhe kater vende per te fjetur. Nje dhom gjumi me krevat dopio, kuzhine te madhe me dy krevat-divan, banjo dhe ballkon te madh.

cmimi eshte 375 euro per 15 dite ose 25 euro nata

tel(It):+393493611657
tel(Al):+355674556574
e-mail: [email protected]
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "