Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Dyqan me qera ne rrugen kryesore te don boskos

900.00 Euro €
Dyqane 09/03/2020 7

Përshkrim

Dyqan me qera ne rrugen kryesore te don boskos me fasad xhami ne dy krahet e saj ne pozicion shum te pershtatshem per cdo lloj biznesi ka gjithsej 100 m2 ambient te brendshem dhe 40 m2 ambient te jashtem ne gjendje te re kompleksi i sapo ndertuar ndodhet ne rrugen kryesore te don boskos pran gjykates administrative
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "