Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj Njoftime

Kontrolloni me shitësin
cifte 26/03/2020 147

Përshkrim

Pershendetje te gjith lexusve
Jam mashkull 43 vjeqar 100% i sinqert dhe diskert
Jetoj ne diaspor kerkoj qifte apo gara per lidhje diskrete vetum njerz serior e jo veq fjal po per takime ju mirpres
+38344771351
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "