Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

PERSONAT QE JANE PER TAKIM VETEM NE TIRANE JO PER MUHABET

80.00 Lek
Vajzat kerkojne djem 31/03/2020 4619

Përshkrim

80mije 1ore nese ke leket nr i tel 0692510362 dhe lem nje vend takimi cdo gje me preservativ nuk bej anal. Vetem per personat qe vertet duan te takohen dhe kane leket , jam nje mami e martuar foton e keni ne njoftim te tjera nuk dergoj
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "