Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

70 EURO OSE 100 MIJ LEK NJE ORE TAKIM

70.00 Euro €
Vajzat kerkojne djem 01/04/2020 5783

Përshkrim

Jam nje mami shum seksi
Takim vetem nga ora 11 e mengjesit deri ne oren 4:30 mbasdite
1 or 70EUR / 100 mij lek
Kontakt : 0696949639
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "