Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj lidhje serioze me nje femer te sinqerte

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Pershendetje
Kerkoj nje lidhje serioze qellime martesore me nje vajz te sinqerte jo tallje...
Jam nga shkodra
21 vjeq
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "