Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shitet Apartamenti 2+1. Ne lagjen 13 pista Iliria.

falas

Përshkrim

Shitet Apartamenti 2+1. 117m^ me Hipoteke.
Ne katin e 6_t ofron pamje nga deti dhe pishat.
Apartamenti ka.
2- Tualete.
2-Ballkone.
2- Dhoma.
1- Sonxhorno.
1- Depo.
Apartamenti shitet pa mobilje.
Kontakt: 0698616035

Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "