Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

kerkoj ndonje vajze ose mami

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Prsh. Kerkoj nje vajze ose mami per njohje sekrete. Jam nje djale 25 vjec tr.
WhatsApp 0676369056
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "